Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy sz.r darab vagyok, ha...

Egy sz.r darab vagyok, ha otthagyom az egyetemet?

Figyelt kérdés
Elegem lett belőle, már nem is motivál igazán, így 1 év után otthagynám, s elmennék szakmát tanulni, ami a szívem vágya, s vélhetőleg talán nem is őrülnék bele. Sz.r ember lennék ettől?
2023. jún. 13. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha van olyan szakma, ami tényleg érdekel, az jó.

Szerintem akkor lenne hülyeség, ha nem most kezdted volna az egyetemet, hanem már a végén lennél.

2023. jún. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Abból lett amúgy elegem, hogy 3 vizsga is szinte csak nekem nem jött össze. Nem vagyok odavaló, mégha vannak is tárgyak, amik jól sikerültek.
2023. jún. 13. 12:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 szakot hagytam ott és a 4. jött be végül, mert erre már építhetek később olyan képzést, amiért szakmát is kapok, szóval megértem a problémát. Aki ezért elítél téged, az általában a 60 feletti korosztály. Fiatalok közül senki. Ne aggódj emiatt!
2023. jún. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy. Nem mindenkinek való, nincs ebben semmi.
2023. jún. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha tudod álmaid szakját,és az egyetemi szak nem az,akkor hajrá:)teljesen ok
2023. jún. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát mindenkinek más jön be.Én egyetemet csinálom,sokszor volt,hogy majdnem kihullottam,mostmár elvileg jó vagyok.Sok mélyponton vagyok túl.Dolgoztam raktárakba,gyárba sokszor,nem bírtam.Minden tiszteletem,ski ezeket tudja csinálni.Attól,hogy vki elvégez egy egyetemet nem lesz több.Ha van egy jó szakma,amiben jó vagy és szeretted,akkor az is bőven elég
2023. jún. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Igen
2023. jún. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!