Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bsc képzésben az oklevél...

Bsc képzésben az oklevél végső eredményében sokat számít a szakdolgozat értékelése vagy csak a vizsgák jegyei?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2010. okt. 12. 06:53
 1/4 anonim válasza:
Én másfél éve államvizsgáztam, akkor úgy volt, hogy 50 %-ban. A szakdogám volt 5-ös, a szakmai vizsgák 2-3-4. Vizsgák átlaga 3, hozzávették a szakdogát, így a kettő átlaga 4. Ez az eredmény az oklevélben.
2010. okt. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
de azt tudod h a kutyát nem fogja érdekelni...max állami szférába. munkahelyeken annyit kérdeznek van diplomálya?igen.akkor jo. az átlag hr es aztse tudja mi a különbség a bsc mesc közt ugyanugy elfogadja mind2őt
2010. okt. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem sulinként változik, miből számolják ki az oklevél eredményét. nálunk számítottak a szigorlatok, a szakdogára adott két jegy átlaga, szakdoga védésére kapott jegy, és az államvizsgán húzott tételre kapott jegy is.

és lehet munkához nem kell, de msc-re való jelentkezéshez számít, milyen lett a jegy(üzenem másodiknak)

2010. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A szakok képzési követelményeiben van benne, hogy milyen jegyek, milyen jellegű átlagából jön ki az oklevélminősítés. Konkrétan meg kell kérdezni az iskolában, ha ennyire érdekel.
2010. okt. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!