Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon félek az érettségitől,...

Nagyon félek az érettségitől, mivel eddig nem sokat tanultam rá és 10 nap múlva kezdődik. 1. kérdés: Mennyire nehéz aki már túl van rajta? 2.: Melyik tantárgy volt a legnehezebb?

Figyelt kérdés
3.: Ha nem sikerül az érettségi akkor örökre elveszik a családi pótlékot? Nem lehet visszaszerezni ha mondjuk októberben újra érettségizek és elkezdek egy iskolát?

2023. jún. 17. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Tanulj, ne itt rinyálj.
2023. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezekre a kérdésekre (legalábbis az elsőre és a másodikra) mi nem nagyon fogunk tudni válaszolni, mert nem ismerünk. Hogy mennyire nehéz az érettségi és melyik tárgy a legnehezebb az leginkább a vizsgázón múlik. Jól elő tudod magad adni? Izgulós vagy? Az elmúlt négy évben mennyit tanultál? Mi a kedvenc tantárgyad?


Az én tapasztalatom az, hogy nem volt nehéz. Persze annak idején én is sokat stresszeltem rajta, de egyetem után visszatekintve az érettségi semmiség. Nekem a magyar volt a legnehezebb, pontosabban attól féltem a leginkább szóbeli előtt mert a tanár írásbeli betekintésen jól lehordott hogy hogy írhatok ilyen szart (73% volt, de olyan suliba jártam ahol ez szarnak számított).

2023. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak az a lényeg, hogy átmenj, nem lesz gond. Ha jobb eredmény a cél, akkor tanulj minél többet a maradék időben, de figyelj az alvásra és pihenésre is.
2023. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!