Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pontosan hany pont kell a...

Pontosan hany pont kell a ketteshez a szóbelin(tori, magyar, nyelvtan angol) ?

Figyelt kérdés
Nagyon elmaradtam, 1 nap van a szobeliig, nemtudom mit tegyek, toribol tudok par tetelt meg nyelvtanvol
2023. jún. 17. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A sikeres érettséginek két feltétele van:


1. Legyen az írásbeli és a szóbeli rész eredménye is külön külön legalább 12%

2. Az írásbelin és a szóbelin elért pontszámok összege legyen az elérhető maximális pontszámok összegének legalább 25%-a.


Ötven pontos szóbeli esetén ez 6 pontot jelent, ha az írásbelin van annyi pontod hogy a szóbelitől függetlenül meglegyen a 25%.

2023. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

"nyelvtanvol"


hát bro, ebből bukó lesz

2023. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nyilvan, nem v betut akartam oda irni, csak felreutottamxd bro
2023. jún. 17. 21:50
 4/11 anonim válasza:
Egy szó miatt neki esel amit véletlen rontott el. Értelmes ember lehetsz.
2023. jún. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sikeeeer, atmentem
2023. jún. 20. 10:08
 6/11 anonim válasza:
Nehéz volt?
2023. jún. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Magyarbol igazabol csaak elolvastam es kiirtam a tartalmat, nyelvtanbol meg ossszehablatyoltam valamit, toribol olyat huztam amit egyaltalan nem tudtam de felmondtam a forrast igy atengedtek, angol az kicsit nehezkes volt de azt is osszehoztam, a szakman meg csak beszelni kellett a muveimrol 15 percig tehat az sima volt
2023. jún. 21. 08:26
 8/11 A kérdező kommentje:
De egyebkent igazabol azt banom h tanultam barmennyit is, mert hasznat nem tudtam venni, 16 tetelt tudtam pl toribol, olyan makom volt h azt azt huztam ki amit nem tudok, tehat a sok sok tanulas amit belefektettem folosleges volt, a jegyim nem lettek jobbak, tehat kar volt barmit is tanulnom
2023. jún. 21. 08:29
 9/11 A kérdező kommentje:
Angolbol is hiaba tudtam a tetelt, amiket feltett tanar kerdesek, azok nem voltak ott
2023. jún. 21. 08:31
 10/11 anonim válasza:
Én is rengeteget tanultam, igaz csak nemetbol kell meg pontokat osszeszednem a ketteshez de a tobbibol csak a minimum pont érdekel. Valahogy úgy érzem hogx ha vége akkor én is megfogom bánni hogy ennyit készültem.🥲
2023. jún. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!