Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó szóbelin a központilag...

Origó szóbelin a központilag meghatározott témákat követelik?

Figyelt kérdés
Belezavarodtam kicsit a szóbeli részébe, mivel néhány ismerősömtől teljesen más témákat hallottam amik az origó oldalán található szóbeli támák közt találtam.

2021. júl. 29. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Azok tág kategóriák témakörök nem fix dolgok. Fel van persze sorolva egy pár kérdés ami előfordulhat a témában de lehetek mások is. Ez egy nyelvvizsga, a szóbeli egy spontán dolog, nem bemagolt dolgokat kérdnek számon. Pl Tanulás témaköre bele tartozhat az is, hogy milyen a magyar oktatási rendszer hogyan épül fel és ezt pl meséld el egy szituációban egy külföldinek aki szeretne Magyarországon tanulni. Nyilván egy szóbeli spontán dolog, ahol bármi előfordulhat és bármi felé elterelődhet a téma.
2021. júl. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!