Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megvan esetleg valakinek az...

Megvan esetleg valakinek az Állatorvostudományi Egyetem írásbeli felvételi vizsgája korábbi évekből?

Figyelt kérdés
Egy külföldi ismerősöm felvételizne és a felkészüléshez nagyon jól jönne neki. Az egyetem honlapján vannak fent minta-feladatoksorok, de nekem a konkrét korábbi írásbeli vizsgák anyaga kéne. Pdf-ben vagy akár lefotózva is, bármilyen formában. Előre is köszönöm, ha valaki tud ebben segíteni. :)

2023. jún. 21. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Milyen felvételi? Érettségivel lehet bejutni, azok meg az Oktatási Hivatal honlapján vannak.
2023. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

Nem mondod, hogy ilyen durván nem vagy képben!

Az egyetem honlapján nincsenek fenn mintafeladatsorok! Miről beszélsz?!

2023. jún. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1-2, lásd 19-es válaszom egy másik kérdésnél.



Kérdező, nem az egyetem vizsgáit kell keresni, hanem az oktatási hivatal oldalán az emelt érettségiket a választott tárgyból.

2023. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ki az, aki azzal szórakozik, hogy a válaszokat lepontozza, de ne írjon ide semmit?
2023. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4, mondjuk az, aki látja, hogy te hülyeséget válaszoltál, de van jó válasz is, és feleslegesnek tartja azt újra leírni?
2023. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

#5: milyen hülyeséget írtam?

Egyébként már baromi hamar le lettem pontozva, amikor csak két válasz volt.

2023. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Magyar felvételizőknek valóban csak emelt érettségi kell, külföldieknek viszont van szóbeli és írásbeli felvételi is. Itt vannak a minta-feladatsorok:

[link]

Egyszerű kérdést tettem fel - aki nem tud/akar segíteni, görgessen tovább. A többieknek köszönöm a segítséget.

2023. jún. 22. 00:25
 8/8 anonim ***** válasza:
7, igen, de mint a felvi.hu-n is olvashatod, ezek a korábbi emeltek alapján vanna összerakva,tehát azokat kell keresned. A tájékoztatóhoz ott a link fent.
2023. jún. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!