Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közösségi szolgálat teljesítés...

Közösségi szolgálat teljesítése múzeumban?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van köztetek olyan aki valamilyen múzeumban csinálta az 50 óra közösségi szolgálatot?

Ha igen, akkor milyen volt?

Mi(ke)t kellet csinálni ott?


Ajánlhattok is múzeumokat ahol ti voltatok!(Budapesti)



2023. jún. 22. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
44%
Miert nem valamelyik múzeumnál érdeklődsz?
2023. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Múzeumoknál kellene érdeklődni, én anno magamnak találtam. Múzeumtól is függ, hogy mit kell csinálni. Én voltam pár napot, talán egy hetet gyereknapköziben, amúgy a többi időt a könyvtárban töltöttem, volt még 1-2 kisebb rendezvény, ahol segítettem. Számítógépen rögzítettem adatokat. Megnéztem minden tárlatot, sokat nézelődtem, olvasgattam, semmi extra nem volt, azért ez nem egy mekis diákmunka, nem kell megijedni a közösségi szolgálattól. Én nagyon jól éreztem magam, pár évig önkéntesnek is visszajártam. Viszont, hogy éppen hol fogadnak, az helytől is függ, van egy létszámlimit.
2023. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!