Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » IKSz (Iskolai Közösségi...

IKSz (Iskolai Közösségi Szolgálat) teljesítése egyedül?

Figyelt kérdés
Nekem is kell 50 óra közösségi szolgálatot tennem. A gond csak az, hogy nem nagyon van kivel. Ugyanis a barátaim mind megoldják ismerősökkel, az én ismeretségi körömben viszont nem nagyon van olyan akivel el tudnék menni és nem is igazán tudom, hogy hova lehetne menni. Tudtok olyan helyet Győrben esetleg, ahová nem ciki egyedül oda menni? Illetve hogy megy ez? Csak oda megyek hogy IKSZ-re jöttem és megmondják mit kell csinálnom és leigazolják, vagy fel kell előtte keresni valakit?

2018. jún. 28. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van egy lista az olyan szervezetekről/intézményekről, amelyekkel az iskolád már kötött szerződést(iskolád honlapján pl. vagy suliban is meg tudod kérdezni). Ha ilyen helyre mész egyből fogadnak és csinálhatod. Ha találsz esetleg más helyet akkor kell valamilyen szerződést kötniük a suliddal és utána teljesítheted.


Amúgy a legtöbb helyen nem annyira komolyan, persze nem feltétlenül úgy megy hogy odamész és leigazolják, de én pl. voltam egy helyen 25-30 órát és a végén a maradék 20-at is leigazolták. Nem olyan sok az az 50 óra, 2 hét alatt meg lehet csinálni.

2018. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
legtöbb helyen nem veszik ezt annyira komolyan*, előző voltam
2018. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én is egyedül mentem, sőt... mindenki egyedül ment :D ez nem ciki, meg tök laza az egész
2018. júl. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!