Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tehetek akkor dékáni méltányos...

Tehetek akkor dékáni méltányossági vizsgát, ha csak 2 sikertelen vizsgám volt? Nagyon fontos!!

Figyelt kérdés

Kaptunk egy emailt a dékáni vizsgákról, miszerint ha 3x nem sikerült a vizsgánk, akkor tehetünk egy negyedik javító vizsgát uv hét után. Viszont én csak 2x mentem el vizsgázni, és ez a dékáni a 3. lenne. Jelentkezhetek rá így is, vagy mindenképpen 3 sikertelen vizsgának kell lennie.

Emellett ha a dékáni sem sikerülne, attól következő félévben fel tudom venni ismét a tárgyat? Vagy ha a dékáni nem sikerül, akkor ennyi volt és elbocsájtanak?



#egyetem #Szeged #dékáni méltányossági vizsga
2023. jún. 30. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ebben az esetben is a dékánit kell kérd.
2023. jún. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A tanulmányi és vizsgaszabályzatot kellene megnézned, mert a szabályok intézményenként eltérőek lehetnek.
2023. jún. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A dékánit egész tanulmányok alatt egyszer lehet kérni, a te esetedben a 3. sikertelen vizsga után, mivel nem lenne több vizsgalehetőséged. Ha a dékáni vizsga nem sikerül, elbocsátanak.
2023. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

biztos, hogy nem rúgnak ki két sikertelen vizsga után

a TVSZ az irányadó, minden egyetemen más


azonban én azért spórolnék a méltányossági kérvényekkel, mert csak 1 db van belőle

2023. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!