Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kisgyermeknevelő egyetem vagy...

Kisgyermeknevelő egyetem vagy okj?

Figyelt kérdés
Mennyi a fizetes kulonbseg,egyetemen mennyi a pontszam,akiknek okj van diploma helyett lenezik oket a bolcsiben?

2023. jún. 30. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
0-24-es munka éhbérért. Ennyit ad a fidesz. Egyébként a fideszes oktatás olyan, hogy mindegy hová mész, egyik helyen se leszel okosabb mint a másikon. Na meg a fidesz olyan szintű munkaerőhiányt generált, hogy elhiheted nekem, hogy a bölcsiben a takarítónőtől kezdve a közmunkáson át a boltosig, mindenki dolgozik papír nélkül. Úgy, ahogy most az iskolákban. Köszönjük ezt is a fidesznek.
2023. jún. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlati munkavégzésésben tekintetében nagyjából egyforma a kettő. Én a te helyedben elvégezném a technikumot (OKJ) elmennék dolgozni és munka közben elvégezném az egyetemet.

Ez a te döntésed, végső soron. Szerintem a diploma sosem árt.

Kezdő fizetés körülbelül mindkettőnél minimálbér.

Pontszám eddig 280 pont körül a legtöbb egyetemen (280 volt a minimum az BSC képzésre ), most hogy ezt a minimumot idei évtől eltörölték, nem tudni, hogy csökken, vagy marad 280 körül.

A diploma leginkább, azért lehet fontos, mert ha magán bölcsibe szeretnél dolgozni, nyilván magasabb herélt ott jobban kérhetik a diplomát.

Állami helyen az alacsony fizetés végett és az ember hiány végett nem várják el annyira a diploma. (Sok a pálya elhagyó is)

2023. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!