Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kiváltja az emelt érettségit...

Kiváltja az emelt érettségit a fosz oklevél?

Figyelt kérdés

Amelyik intezmeny lehetoseget ad a foszk oklevel alapjan valo felvetelizesre az kivaltja az emelt erettsegit?

Tudom, hogy nem mindegyik intezmeny ad ra lehetoseget, de ahova jelentkeztem igen, de meg mindig 0 pontom van es azt irja indoknak, hogy nincs meg az emelt erettsegim ezert (egyebkent kerdeztem az egyetemet meg nem rogzitettek az oklevelet, ezert is lehet a 0 pont) csak erdekelt, hogy aki igy felvetelizett mar neki hogy volt:)

Tokre frusztralo, mert egyebkent 400 pontom lenne



2023. júl. 13. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyetem függő, írj rá az egyetem titkárságára vagy hök-jére és majd válaszolnak.
2023. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem a Foksz képzés önmagában nem mindenhol elegendő az alapdiploma elkezdéséhez, ezt sok helyen írják is. A legtöbb helyen előny, de ahová kell emelt érettségi, ott érdemes érdeklődni az ügyfélszolgálatnál, hogy elég e ez, vagy kell valamiből emeltezned is.
2023. júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!