Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon-nagyon introvertáltként...

Nagyon-nagyon introvertáltként koli?

Figyelt kérdés
Nagyon introvertált személyiség vagyok, ugyanakkor a magányt is rosszul viselem.
2023. júl. 13. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Maradj otthon inkább.
2023. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az otthonmaradástól nem lesz diplomám…
2023. júl. 13. 20:41
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
A kolitól sem.
2023. júl. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem az az igazán lényeges egy kollégiumban, hogy mennyire vagy introvertált, hanem az, hogy mennyire vagy képes alkalmazkodni másokhoz. Attól, hogy nem vagy túl beszédes és nem nyílsz meg könnyen mások előtt, még simán el fognak fogadni a szobatársaid olyannak, amilyen vagy. A gond inkább azoknak a beilleszkedésével van, akik háklisak sok mindenre. Ha esetleg ilyen vagy, akkor jobb, ha nem próbálkozol a kollégiummal, és inkább keresel magadnak egy albérleti szobát egy nyugdíjas néni lakásában, ahol egyedül lehetsz és senki nem fog zavarni, semmi nem fog idegesíteni.
2023. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Előbb, mint a semmitől. (A közelemben nincs egyetem; így vagy koli, vagy albi. )
2023. júl. 13. 21:05
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon introvertáltakat becsicskítják a kollégiumban, megszivatják és nem egy esetben megverik. Szóval vagy változtass a személyiségeden vagy gyúrd ki magadat hogy már ránézésre kivívd mások tiszteletét.
2023. júl. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De csaj vagyok😄🤣
2023. júl. 13. 21:49
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire introvertalt vagy, minek neked diploma? Csapatban kell dolgozni utána. Menj el futoszalag mellé olyan gyárba, ahol beszélni se lehet egymással, jó távol egymástól.
2023. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
#8: Ekkora butaságot is rég olvastam. Jó néhány olyan értelmiségi pálya és álláshely van, amelyben nem feltétlenül kell állandó interakcióban dolgozni: az ember megkapja a napi vagy heti feladatát, aztán elvonulhat, amíg meg nem csinálja. Például egy alkalmazásfejlesztő programozó informatikus is gyakran így dolgozik, otthonról, legfeljebb emailben tartva a kapcsolatot a munkatársakkal. De egy családi házakat tervező, egyéni vállalkozó építészmérnök, vagy egy, fordításokat ellenőrző idegen nyelvi lektor, vagy egy tankönyvíró is nyugodtan dolgozhat otthonról, egyedül. S még hosszasan lehetne sorolni.
2023. júl. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Levelező.

Én azt választottam introként.

2023. júl. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!