ELTE kollégiumok?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Tudnatok meselni milyenek az eltes kolik?

AJK-skent melyiket ajanlanatok? Vagy összessegeben melyiket?

BA alatt pecsen voltam, itt megvolt külön a "buli koli" meg a csendesebb kolik is. Habar en a bulisban laktam, de tul nagy bulival nem is találkoztam😂

Szóval tenyleg mindenre kíváncsi lennék🙏



2023. júl. 14. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
2%
Ha van pacekod akkor nem lesz semmi gond. Ha egy visszahúzódó gyerek vagy akkor meg fognak szivatni vagy megvernek. Én például kigyúrva mentem be és nem csicskultam be, alsóágyas voltam TV-s szobával mert akkora a karom hogy tiszteletet érdemel. De volt egy alacsony, vékony termetű gyík haverom őt be kellett védenem mert mindig bekósolták.
2023. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

KCSSK-t vagy ADKt javasolnam de full mindegy haxelsore jelentkezel akkor konkretan kerulsz ahova kerulsz nekem volt szobatarsam meg se jelolte ahol mi voltunk , megis odatettek.


Az ADK KCSSK ket szobas foleg igy szerintem sokkal elhetobbek mint a KUK volt. Bar szerencsere az mar bezart

2023. júl. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem ütőképes a bástya, akkor hamar gyúrd ki magad mo! Első nap amikor fel kell állni magadért, tedd meg és ne legyél vamzer. Sok kutyának meg kell tanítani a tiszteletet, meg azt, hogy ki a Károj! Bölcsészek ütőképesek, ne csicskulj be! Bekóstolnak: PIFF! Röpül a bolond majktajszon! Mindent bele tezsvér!
2023. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja #2es vagyok.

Elvileg a zagrab utcai is mar igencsak fullos amugy, az ADK-n mindig szerveztek tokjo programokat ahol lehetett szocializalodni, plusz nem tudom most ki a vezeto de tokjo fej volt akkoriban ugy festetted/dekoraltad a szobat ahogy nem bantad 😄 elvileg nemzetkozi hallgatokat ide mar nem vesznek fel pedig en pl birtam a sokszinusegrt de gondolom vagni kellett a letszamot


KCSSK szinten, plusz ha 2agyast fogsz ki nagy plusz. Arrol nem beszelve hogy KCSSKban 2 szobahoz tartozik furdo ami szamomra sokkal kedvesebb mint az emeleten 1 furdo fenntartasa. Szinten jo programok, iszonyat segitokeszek voltak a koliban.


Zagrab utcai a legujabb nekem nem volt szerencsem odakerulni, tesomnak igen es NAGYON JO. Marmint az en tapasztalataimhoz kepest. Teny nem sok fo befogadasara kepes viszont szobankent van nagyon szep furdo, szobak viszonylag tagasak es a konyhaban tenylegesen mukodo mikro/suto van ami nem hatrany .

Ha konkret kerdes van tudok szivesen valaszolni.

2023. júl. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!