Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetem Campus...

Debreceni Egyetem Campus hotel kollégium b épület 2 ágyas szobái milyenek?

Figyelt kérdés
Van e saját konyha fürdőszoba?

2023. júl. 15. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Van saját konyharésze, ami egy rezsóból, mikróból, kisebb konyhapultból és hozzá konyhaszekrényből, illetve mosogatóból áll. Meg egy hűtőből, ami a tapasztalataim szerint nagyobb, mint az A épület szobáiban lévők.


Saját fürdő nincs, a szomszédos szoba lakóival közös. Habár nem tudom, hogy ez mindegyik kétágyas szobára igaz. Fontos, hogy nincs küszöb a zuhanyzó rész és a fürdőszoba beltere között (az A épületben lévőkkel ellentétben), tehát ha el van dugulva a lefolyó, akár vécézés közben is totyogni lehet a vízben. :)


Habár a fürdő közös, szobánként külön-külön van seprű és lapát, illetve felmosórongy és vedér.


A szekrényekben lényegesebben kevesebb polc van az A épületben lévőknél, tehát erre számíts.

Amire még számíts, az a porosodás. Én azt mondom legalább háromnaponta poroljatok, ha nem akarjátok, hogy megegyen benneteket a por.

2023. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!