Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit érez az a troll, amelyik...

Mit érez az a troll, amelyik minden kérdés alatt büfészakozik?

Figyelt kérdés

Van itt közoktatás kategóriában egy 2,5 pipás troll, a fogalmazásából ítélve régen Befektetőcsávó nicken volt fent, mert a stilus nagyon hasonló, és BCS. eltűnt azóta. Minden kérdés alá benyögi, hogy ez ilyen meg olyan büfészak, meg hogy ő géniusz stb, szerintem várja is egész nap, hogy mikor trollkodhat már valamelyik kérdés alatt, de csak leírja a választ és utána már nem reagál semmire a kérdés alatt. Ez is az ő stílusa, szóval szerintem ugyanaz az ember. Az ilyen mit érez? Valaki egész nap azt lesi mikor trollkodhat valamelyik kérdés alatt?

Közületek is sokan megfigyelték, akik napi szinten nézik a közoktatás kategóriát gondolom. Sajnos az ilyen trollok miatt az értelmes válaszok elveszlenek, mert sokszor sok válaszoló kénytelen erre reagálni, akik először találkoznak a válaszaival.



2023. júl. 19. 06:54
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Én jelentettem az adminnak pár hete.

Azóta eltűnt. Legalábbis én nem láttam trollkodni.

2023. júl. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Mondjuk a szakok nagy része tényleg az. 😃
2023. júl. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Ez kevésbé oktatásügyi, semmint pszichológiai kérdés attól függetlenül, hogy ebben a témában van jelen. Nem vagyok pszichológus, így a pontos lélektani folyamatok ismertetésének terhét nem vállalnám magamra, de tippre figyelmet szeretne elérni ezzel.

A büfészakozókkal alapvetően nem kell foglalkozni. Ha viccel vele, akkor azért nem, mert nem gondolja komolyan, aki pedig komolyan gondolja, azzal azért nem, mert valószínűleg jóval korlátoltabb annál, hogy értelmesen el lehessen beszélgetni vele.

2023. júl. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az efféle trollkodás vonzereje az, hogy névtelenül, retorzió vagy megszégyenülés veszélye nélkül savazhat valaki másokat. Az ilyen emberek lelkükben sértettek, feldolgozatlan sérelmekkel élnek, akik így töltik ki a dühüket másokon. Az van bennük, hogy ha eleget bizonygatják, hogy más mennyire ostoba, akkor ők is elhiszik ezt, s így relatívan felértékelhetik magukat.
2023. júl. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
A 2,5 pipás az biológus is, minden oltásos kérdés alatt folyamatosan ott volt.
2023. júl. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Dr Beles is ő. Habil, PhD, professzor, minden. :)
2023. júl. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

'Hagyjátok szegényt, nincs ki a 4 kereke!'

(És pacsi mindenkinek, aki tudja, melyik filmből idéztem. 😉)

2023. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egy ilyennel se foglalkozni. Egyetemet is max a buszról kinézve láttak. Én járműmérnökin tanulok, de bele is őrülnék abba, s ki is buknék 1. évben, ha egy sokak által leszólt szociális munkás szakon, vagy urambocsá, egy töri tanárin kéne valamit produkálnom. Barátnőm utóbbin tanul, hát, inkább kiugranék az ablakon.
2023. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok büfészak van, de aki minden alá odaírja az nyilván unatkozik :)
2023. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!