Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy kell hatèkonyan tanulni...

Hogy kell hatèkonyan tanulni egyetemen?

Figyelt kérdés

10 ève èrettsègiztem, most jelentkezek főiskolára. Elèg jó tanuló voltam, de nagyon szorgalmas, sokat magoltam.

Főiskolán/egyetemen hogy kell hatèkonyan tanulni?



2023. júl. 20. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hát ne magolj, mert ez nem az a mennyiség, ami magolható :D
2023. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szak függő, még reál szakon belül is teljesen változó ez. Általánosan az mondható el, hogy ne halogass semmit, mert akkor eléggé felgyülemlik minden és nem fogsz tudni felkészülni. Továbba jó tanács, hogy barátkozz szorgalmasabb szaktársaiddal, mert együtt tanulni sokkal jobb, másrészt ha nem értesz valamit, beteg vagy, stb akkor ők tudnak majd segíteni.


Vakon általános dolgokon kívül nehéz többet írni, de ha elárulod a szakodat, akkor szívesen írok még tanácsokat.

2023. júl. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tanító
2023. júl. 24. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!