Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E titánon tanulom a kreszt és...

E titánon tanulom a kreszt és mikor voltam beiratkozni, ott mondták nekem, hogy ha végeztem a kreszel, akkor hívjam fel őket és akkor kell megcsinálom a próbavizsgát. na most a k*rdésem az, hogy a próbavizsga az akkor jön csak, ha végeztem mindennel?

Figyelt kérdés
mert ugye van a 6 modul, a 6 modul uták is van valami teszt és utána még van 5 fejezet, ami után van a próbavizsga. megcsinálhtom a 6 modul után lévő tesztet is, vagy az miatt is hívjak fel a sulit?
2023. júl. 22. 14:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Alapból minek kell felhívni az autóiskolát előtte? Nálunk ilyet nem kértek, amikor végeztünk a próbavizsgával, azután kellett időpontot kérni a vizsgára. A próbavizsga az a legutolsó dolog. Mindenesetre gondolom azért hülyülnek ezzel a "hívd fel őket előtte" dologgal, hogy tudják, hogy majd +1 embernek kell majd időpont? Gondolom én ez lehet az indok. Ha ez az indok, akkor logikusan gondolva kétlem, hogy a 6 modul utáni teszt előtt is fel kéne hívnod őket. Csak a végső próbavizsga előtt hívd fel őket. A próbavizsga a legutolsó rész az E-titánban.
2023. júl. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!