Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szabad bölcsészet és jogász...

Szabad bölcsészet és jogász szakokat 1 év átfedéssel érdemes bevállalni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nekem még 1 évem van hátra szabad bölcsészet szakon. Most kellett volna végezzek, csak egy hirtelen költözés miatt lett egy passziv félévem, és egy másik egyetemen fejezem be az utolsó 2 félévvel. Viszont, még mielőtt felborult volna a kis tervem, tavaly decemberben én beadtam a jelentkezésemet az ELTE-re jogász levelezőire, ahová fel is vettek. Eddig azt terveztem, hogy majd 1 év múlva újrafelvételizek, és jövő szeptemberben kezdem el, viszont, most elgondolkodtam, hogy ha esetleg egyszerre csinálnám a kettőt, mennyire lenne élhető? A szabad bölcsészet képzés nappali tanrend, és mellette még dolgozom is, ahogy időm engedi. Ezek mellé jönne még a jogász szak. Igazából szellemileg terhelhető vagyok, meg nagyon érdekel a szak, tehát szívesen foglalkoznék vele, de kíváncsi lennék tapasztalatokra azoktól, akik jártak már hasonló cipőben.


Köszi a válaszokat! Szép napot mindenkinek! :D



2023. júl. 28. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Így, hogy utolsó éves vagy szabad bölcsészet szakon, menni fog szerintem. Csak tanulj szorgalmasan.
2023. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell tudnod. A jog azért elég kemény. Ráadasul szakdolgozol, ha nem tévedek. Lesz minderre időd/energiád?
2023. júl. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bátor…
2023. aug. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!