Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégiumi jelentkezés a...

Kollégiumi jelentkezés a neptunon keresztül?

Figyelt kérdés
Idén fogom elkezdeni az egyetemet. Tegnap kaptam egy e-mail-t, amiben leírták a beiratkozás menetét, ösztöndíjat, koleszt, stb. A kollégiumi jelentkezéshez az Ügyintézés/Kérvények menüpont alatt egy „Szociális helyzetfelmérés 2023/24/1” kérvényt kellene kitöltenem, de ott nem jelenik ez meg. Csak idő kérdése, hogy fent legyen?

2023. júl. 29. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Melyik egyetem?


SZTE-n a moduloban van a szociális helyzetfelmérő, azt ki kell tölteni, aztán ahoz lehet csatolni a kolis jelentkezést. Vigyázz, mert egy koliba jelentkezhetsz, a többibe max várólistára. Azaz, ha az elsőbe nem jutsz be, akkor várólistán leszel, nem kerülsz automatikusan egy másikba, hiába lennének jobb pontjaid mint valakinek egy másik koliban.


Ha SZTE, akkor írhatsz, 3 évig voltam kolis, nemrég költöztem ki.

2023. júl. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
MATE
2023. júl. 29. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!