Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tud segíteni valaki aki az...

Tud segíteni valaki aki az Eszterházy Károly egyetemre, gyógypedagógiára adta be a jelentkezését vagy esetleg már oda jár?

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy a egy barátommal együtt megyünk egyetemre de sajnos ő nem tud jönni. Nem ismerek senkit Eger környékéről de jó lenne ha nem teljes ismeretlenek lennének körülöttem. Van valaki aki hajlandó segíteni kollégium, órafelvétellel kapcsolatban?

2023. júl. 26. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sorrend: vegyenek fel :)


Aztán hidd el, egymásra fogtok találni a csoporttal, lesznek felsőbbéves segítőitek. Sok sikert!

2023. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%

Te ilyen életképtelen vagy szociális fóbiás vagy aki képtelen kialakítani kapcsolatokat? Szerinted mindenki párosával jelentkezik egyetemre...?


Ha az első héten nem találsz olyan embert akivel értelnesen el tudsz beszélgetni és együtt megoldani a problémákat, akkor hagyd is ott az egyetemet, mert te nem csak az egyetem elvégzésére vagy alkalmatlan, hanem az életre is azon kívül hogy beültessenek egy gyárba betanított munkásnak és a szádba rágják hogy milyen mozdulatsort kell csinálnod mint egy biorobotnak.

2023. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Én a pótfelvételin fogok jelentkezni gyógyped ALA/K-ra, még nem tudom hogy Eger vagy Jászberény :)
2023. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!