Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elte kollégiumi jelentkezésnél...

Elte kollégiumi jelentkezésnél adnak arra pontot hogy gimiben kollégiumi diákbizottság tag vagyok?

Figyelt kérdés

A táblázatban ami összefoglalja hogy mire adnak a pontot a koliba bekerülésnél, volt egy olyan pont hogy, amit én úgy értelmeztem, hogy a gimis kolis diákbizottsági tevékenységért is jár. Vagy az mind az egyetemi hallgatói önkormányzatra vonatkozik?

A válaszokat előre is köszönöm!



2023. júl. 20. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy az mind az egyetemi hallgatói önkormányzatra vonatkozik?"


Igen.

2023. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És ez alapján szerinted/szerintetek mennyi esélyem van arra, hogy felvegyenek?

Mindkét szülőm nyugdíjas(de dolgoznak mellette), 285 km-re élek, van egy nappali hallgató testvérem Debrecenben, az érettségeim elég jók és mindkét beszámítós tárgyam emelt. (Illetve egyik nagymamánk velünk él, ez nem tudom számít, pár helyen olvastam, hogy beszámíthat)

2023. júl. 23. 23:04
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Aki veletek él, az beleszámít, és a jövedelme (nyugdíja) is. A távolság jó, a nappalis testvér megint ad pontot, viszont az a 3 fő, aki még jövedelmet is, az nem tudom. Mivel ezt összeadják és leosztják - esetedben 5 főre -, nem tudom, hogy az egy főre jövedelem mennyire jönne ki, bizonyos összeg felett már pontlevonás van. A nagyszülő alapból 0 pont, neki csak a jövedelmét adod bele.
2023. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!