23 évesen levelező?

Figyelt kérdés
Szeptembertől egyetemre fogok járni, viszont az élet úgy hozta hogy levelezőn tudnám csak csinálni. Ott mennyi az átlagkorosztály kb? Félek hogy ki fognak nézni a korom végett. Sajnos munkahelyen már előfordult hogy kinézett meg piszkált az idősebb korosztály.

2023. júl. 30. 07:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fog kinézni. Egyrészt 23 évesen még nem fogsz kitűnni, másrészt tanulni sosem szégyen. 29 éves vagyok, most megyek alapszakra. Előtte FOSZK-ot csináltam. Járt velünk több negyvenes is. Soha nem gondoltuk, hogy mit keresnek ott.
2023. júl. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

46 évesen megyek levelezőre. Az első, aki rámtalált a csoportból, egy 20 éves (lányomnál fiatalabb) lány. Eszembe nem jutna cikizni...

Hidd el, aki felnőtt fejjel tanul, kicsit több intelligenciával rendelkezik, mint egy alsós gyerek.

2023. júl. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen mentem először levelezőre soha senki nem nézett ki, de még összesugást sem tapasztaltam. Vannak fiatalabbak is 27-32 évesek, akik munka mellett vannak, vagy már van egy diploma és a másodikat kezdik.

Nem sokan de vannak 20-22 evesek is, akik mondjuk messze laknak nem szerették volna albérletbe, koleszba menni, vagy olyanok, akiket nem vettek fel kollégium és inkább átkérték magukat, vagy olyanok akik más intézménybe vagy egy másik szakon nappali tagozatosak, vagy olyanok aki szimplán elkell menniük valamiért teljes állásba, mert nem tudják őket megfelelő mértékben támogatni a szüleik, vagy maguk szeretnék fedezni a tandíjat stb.

Levelezőn az emberek 85-90 százaléka teljes állásban dolgozó ember soknak van családja is... Nem fognak azzal törődni, hogy ki hány éves ezek az emberek általában nagyon motiváltak a diploma megszerzése érdekében.

Sok esetben a levelező hallgatók jobban odateszik magukat mint a nappali tagozatosok.

2023. júl. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem jártam egyetemre, helyette anno levelezőn tettem le az érettségit. Az osztály 99%-a 18-20 éves volt. Egyetlen ennél idosebb osztalytarsunk volt, egy 50 éves férfi. Ő volt az osztály "sztarja", mindenki felnezett rá, hogy ennyi idősen, család mellett úgy döntött, kell neki egy érettségi
2023. júl. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
36 éves vagyok, levelezőn tanulok. Senki nem foglalkozik vele, hogy ki hány éves.
2023. júl. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
Nem vagy még felnőtt a kérdésedből következtetve.
2023. júl. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

"Félek hogy ki fognak nézni a korom végett."



XD 23 évesen még nappalisnak is elmennél, levelezőn meg végképp. Én 25 évesen kezdtem, 28 voltam mire befejeztem. Nálunk a csoportba sztem a 10 legfiatalabb közt voltam a 25 évemmel, úgy 60-an voltunk kb. Az átlag életkor ilyen 30-35 közt volt. A legidősebb társunk 45 éves volt, amikor elkezdte, és kb ugyanúgy kijött a 20 évessel, mint én, pedig ott már generációs szakadék van.

2023. júl. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most 27 évesen tervezek másodjára is egyetemre menni, levelezőn :) Nappali képzésen volt 40+ szaktársunk, teljesen természetesnek vettük a jelenlétét.
2023. júl. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
40+ -os *
2023. júl. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezen egyántalán ne aggódj. Sokféle korosztályú emberke tud összejönni egy-egy levelező szakon. Itt már nem nézi senki, hogy hány éves vagy. Sőt, nagyon jó tud lenni, hogy mindenféle korú emberke jön össze ott. Nekem kifejezetten tetszett. Én is idősebb koromban mentem levelezőre.

Én kifejezetten élveztem, hogy jól kijövök a fiatalabbakkal, soha nem érezte az ember, hogy idősebb, sőt.

Szóval ne aggódj! :)

Vágj bele!

2023. aug. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!