Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem megyek gólyatáborba...

Ha nem megyek gólyatáborba akkor tényleg nem lesznek barátaim, kapcsolataim, segítségem?

Figyelt kérdés

Nagyon csendes lány vagyok, nem tudok nyitni idegenek felé, nem akarok menni gólyatáborba.

De azt mondják menni kell, mert egyedül nehezen fogom tudni elvégezni az egyetemet. Hogy gólyatáborban tudok információkat szerezni és kapcsolatokat kialakítani.

Tényleg így nem fogok boldogulni?



2023. júl. 30. 14:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
15%
Tényleg.
2023. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Justinianus ***** válasza:
69%
Majd segíteni fog a más emberek felé való nyitásban, hogy piásan egy banánon kell imitálnod a sz.pást.
2023. júl. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
71%

Butaság, egyáltalán nem igaz.

Kerüld a gólyatábort, ha jót akarsz magadnak, nem akarod, hogy megalázzanak.

A visszahúzódóbb emberekre pláne rászállnak.

2023. júl. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%
Én anno nem voltam, szerintem felesleges, az egész az ivászatról szól. Hidd el, kapcsolatokat nem ott fogsz szerezni. A gólyabulin a leendő szaktarsak nagy része ott fogja hagyni a szakot vagy átmegy máshová. Nem oszt nem szoroz semmin, ahogy érzed.
2023. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
77%
Nem, ezen semmi nem múlik. De ha múlna is bármi akkor is max pár évet kell kibírnod.
2023. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
69%

Az igaz, hogy egyedül nehéz az egyetem, persze szakfüggő is.

Ha alapból nyitott vagy, akkor könnyű dolgod lesz gólyatábor nélkül is.

Ha zárkózott vagy, akkor meg lehet, hogy a gólyatáborban sem fog menni (én így jártam), ettől függetlenül nem érdemes önként lemondani egy ilyen lehetőségről.

2023. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
72%

Gólyatábor = igyál amennyit mi mondunk, ha lány vagy vetkőzz hadd recskázzunk rád, esetleg erőszakoljunk is meg (Elte gólyatábor 2014...), végezd el a kva megalázó feladatokat, akár hajnali 3kor is amikor felkeltünk, hadd nevessünk rajtad és így emlékezzünk rád.


Ne menj. Ez nem egy jó buli, ez csak szadista emberek szórakoztatása. Barátkozz magadhoz hasonló csendes lányokkal majd az első héten :)

2023. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem el lehet végezni az egyetemet ez nélkül is. Mármint, bemész órára, tanulsz, levizsgázol. Nem kellenek puszipajtások ahhoz, hogy ezt megcsináld, egyedül is feltudsz készülni a vizsgákra.
2023. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. TTK-BTK tanári szakra jártam, TTK volt az anyakar, el is mentem gólyatáborba. Semmit nem vesztettem volna, ha kihagyom. A BTK-ról lettek barátaim.
2023. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Persze, azért legyél nyitott a későbbiekben. Jó dolog az, ha egy 1000 oldalas könyvet nem neked kell egyedül feldolgozni.
2023. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!