Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a bioszféráról?

Mit gondoltok a bioszféráról?

Figyelt kérdés

Mennyi idő alatt lehet megtanulni az anyagokat? Mennyire elegendő? Inkább írásbelire vagy szóbelire felel meg jobban? Hogyan érdemes tanulni? Hány százalékot lehet vele elérni? Ki hány százalékot ért el?


És egyéb tapasztalatokra is kiváncsi lennék.

Előre is köszönöm a válaszokat!:D



2023. júl. 31. 07:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.

Én ebből készültem középszintű érettségire. A szóbelire tökéletes. Írásbelihez kicsit hiányos. És 99%-os lett.

Ha foglalkoztál vele legalább 2 évet a biológiával, akkor szerintem elegendő januártól készülni, de lehet az is korán van. Én májusban kezdtem el igazán foglalkozni vele, de csak mert középszintű volt.

2023/24-es tanév májusában tervezem én is az emelt biológiát megcsinálni. Van 2024-es jegyzetek az oldalon, azt érdemes átnézni, sokkal részletesebb és újak is vannak benne. Én abból, illetve a Semmelweis Egyetem által indított felkészítő tanfolyamból fogok felkészülni.

2023. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!