Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Erdemes elmenni a golyataborba?

Erdemes elmenni a golyataborba?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egyaltalan introvertalt, de nem is az vagyok aki 5perc alatt mindenki elott ugy kinyilik mint az ajto. (Bge-pszk)
2023. júl. 31. 20:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja es fiu vagyok
2023. júl. 31. 20:26
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg. Ha szerveznek programokat, talalkozokat a golyaknak a taboron kivul akkor ott mar megismersz nehany embert ugyis. Nem kotelezo a golyatabor, ha tul draga vagy csak nincs kedved elmenni, akkor nem kell.
2023. aug. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes elmenni, ha van kedved hozzá. A gólyatáborokban általában mindenki sokkal nyitottab, kedvesebb, mint egyébként, mivel ismerekdési, barátkozási célokkal mennek.
2023. aug. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindenkeppen elmennek a helyedben, nekem sem volt anno kedvem venni, de nagyon ki tudnak kozositeni ha nem vagy ott pont mikor osszerázódik a csapat.
jan. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!