Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A szakdolgozati kutatás során...

A szakdolgozati kutatás során kapott hivatalos tájékoztatásokat, válaszokat külön engedély nélkül is felhasználhatom a dolgozatban?

Figyelt kérdés

Természetesen hivatkoznám. 1-1 kérdéssel kapcsolatban személyesen megkerestem 1-1 önkormányzati- állami szervezetet, ahol a kérdésemben írtam, hogy szakdolgozati kutatásommal kapcsolatban lenne szükségem információkra. Az egyébként nem túl informatív választ tehát ennek tudatában adták, ugyanakkor nem kérdeztem rá konkrétan, hogy a kapott válaszlevelet, és a benne foglalt információkat felhasználhatom-e a dolgozatban. Érdemes ezt megint leleveleznem, vagy nem lehet ebből baj? A törzsszövegbe már beleírtam, nem tudom, hogy mellékletben változatlan formában beletehetem-e így a levelezést.

(Lehet, hogy rossz kategória.)



2023. júl. 31. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Senkit nem érdekel.
2023. júl. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Túlbonyolítod szerintem. A kapott információt nyilván felhasználhatod a dolgozatban, eleve ezzel a kimondott céllal kérted tőlük. Lehivatkozod hogy ekkori vagy akkori levelezésből származik az adat, ugyanúgy ahogy hivatkoznál egy könyvre vagy cikkre. De nem kell magát a levelezést mellékletbe csatolni.
2023. aug. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!