Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elte Pszichológia képzésen...

Elte Pszichológia képzésen hogy néz ki a záróvizsga?

Figyelt kérdés

Kell tételeket húzni az előző félévek anyagaiból?

Köszi előre is!



2023. aug. 2. 09:53
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Gratulálok. Ügyes vagy. De beléd se szorult segítőkészség…:/
2023. aug. 2. 13:26
 12/21 anonim ***** válasza:
36%

"Gratulálok. Ügyes vagy. De beléd se szorult segítőkészség…:/"


Nem az előző hozzászóló vagyok, de engem őszintén érdekel hogy azon kívül hogy belinkelték a leírást ahol minden megtalálható a záróvizsga menetéről mégis milyen segítségre vágysz? Még csak nem is magasröptű jogi nyelven van leírva, hanem olyan szinten hogy egy értelmi fogyatékos is értelmezni tudja a leírást (bár látszólag neked így sem sikerül).


De leírom a konkrét tapasztalatomat, hátha hozzájárulok a sikeredhez: habár én nem pszichológusként végeztem hanem orvosként, az egyetem által biztosított tájékoztatóban az szerepelt, hogy 2 darab (azaz kettő) tételt kell kihúzni a záróvizsgán majd a kihúzott tételeket ki kell dolgozni és felelni belőle. Csodával határos módon a záróvizsgán a leírtaknak megfelelően 2 darab (azaz kettő) tételt húztam ki, majd megdöbbentő módon kaptam időt a kidolgozásra, végül lefeleltem belőlük, amire kaptam az érdemjegyet.


Remélem a személyes tapasztalatom megosztásával jelentős mértékben hozzájárultam a sikeres államvizsgádhoz!

2023. aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
De orvosin nem volt szigorlat….. szóval akkor te nem értelmezted normálisan amit leírtam dr bubó
2023. aug. 2. 17:17
 14/21 A kérdező kommentje:
Tiszteljük meg egymást annyival hogy csak segítő szándékú és kompetens személyek válaszolnak(azt hittem ez alap, de mivel látom boldog boldogtalan rajtam vezeti le a frusztrációját) így inkább akkor hozzáteszem ezt…
2023. aug. 2. 17:49
 15/21 anonim ***** válasza:
Itt te vagy az egyetlen, aki majomkodik...
2023. aug. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Szerintem az majomkodik aki nem tud értelmesen hozzászólni valamihez, és beleokoskodik…. Pl az eddigi itteni válaszadók.
2023. aug. 2. 17:53
 17/21 anonim ***** válasza:
Milyen szigorlatról beszélsz te funkcionális analfabéta? A záróvizsga az nem szigorlat hanem az államvizsga. De kár pazarolni rád a szót mert látom hogy csak trollkodsz, mindenesetre jól csináltad mert egy ideig tényleg elhittem hogy ekkora agyhalott képes eljutni záróvizsgáig mint a karaktered amit itt előadtál! Gratula! 🙂
2023. aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Uhh. Senki se írta hogy a szigorlat = a záróvizsgával. Viszont a 4 szigorlat érdemjegye a záróvizsga részét képezi. Az volt a kérdés, hogy ez kiváltja-e a tételhúzást (ami más szakokon van, de sok helyen már szigorlat nincs. Egyébként jelentem a válaszod…. Megint egy olyasvalamibe szóltál bele amiről fogalmad sincs.
2023. aug. 2. 20:03
 19/21 anonim ***** válasza:

Nulla szövegértéssel ne nagyon beszélj arról, kinek miről van fogalma. Az első linken teljesen világosan ott van minden. Látsz tételt?


Lépj tovább, a választ megkaptad és azóta bunkózol.

2023. aug. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Rendben. Ez egy olyan oldal ahol kérdéseket lehet feltenni; és benneteket az zavar ha valaki feltesz egy kérdést… mindegy is. Akkor tekintsük lezártnak a kérdést, majd megkérdezek valakit aki járt egyetemre. Köszi!

Szép estét mindenkinek!

2023. aug. 2. 20:20
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!