Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elte Pszichológia képzésen...

Elte Pszichológia képzésen hogy néz ki a záróvizsga?

Figyelt kérdés

Kell tételeket húzni az előző félévek anyagaiból?

Köszi előre is!



2023. aug. 2. 09:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%

[link]


Döbbenet, mennyire nem tudtok keresni.

2023. aug. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
Melyik mondatot nem sikerül értelmezned az ELTE hivatalos honlapján szereplő záróvizsga tájékoztatójában?
2023. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hú remélem a jövő páciensei érdekében, hogy ti nem pszichora jártok mert semmi segítőkészség nem szorult belétek. Vagy nem vettek fel benneteket és azért vagytok szomik?
2023. aug. 2. 11:49
 4/21 anonim ***** válasza:
36%
Tudod, ilyenkor illik azt mondani, hogy hű, köszi, kerestem, de én nem találtam meg. Vagy nem tudtam, hol keressem. Nem paraszt módon beugatni annak, aki megkereste helyetted...
2023. aug. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

De ezt megtaláltam, akárki megtalálja.

De nem az volt a kérdés hogy be tudná e valaki linkelni…hanem hogy hogyan zajlik. Ténylegesen. Tapasztalatok. Erre olyanok okoskodnak ide, aki az egyetemet max szórólapon látják.

2023. aug. 2. 11:57
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
Világosan le van írva, hogyan zajlik. Az a kérdésed, kell-e tételt húzni. Van a leírásban ilyen? Akkor?
2023. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Hú köszi, kerestem de megtaláltam én is ezt! 😃

Na menjél tanulni gyermek, hogy felvegyenek. Amúgy nem 20on éves vagyok, hogy ebben a rendszerben el tudjak igazodni, én még más rendszerben végeztem, és nem követtem az új szabályozást. Az hogy automatikusan beugatsz valakinek, attól nem leszel több senkinél. A mindennapi életre is azt tudom tanácsolni, hogy legyél alázatosabb…. Talán akkor a felvèteli is sikerül majd.

2023. aug. 2. 12:12
 8/21 anonim ***** válasza:
53%
Ez az oktatási intézmény szégyene, hogy ilyen inkompetens emberek képesek eljutni a záróvizsgáig és nem vágják ki őket 1 félév után.
2023. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Még mindig csak egy sértődött kisgyermek vagy a szememben.

Biztosíthatlak róla, hogy a szakmában kompetens vagyok és annak is számítok.

Viszont mivel nem vagyok magyar, ezért akadnak nyelvi nehézségeim olyan szövegek megértésében amelyek bonyolultan vannak megfogalmazva. Ez viszont szerencsére a tanulmányaimban nem hátrány volt, hanem előny, ugyanis nagyon kevés szakmai cikk íródott magyar nyelven.


Kívánom neked, hogy sikerüljön legalább annyira kompetens szakmabelivé válni, mint amilyen én vagyok az eredeti szakmámban.

Őszintén szólva, én szégyellem magam helyetted.

2023. aug. 2. 13:10
 10/21 anonim ***** válasza:
kérdező, 46 vagyok, mégis eligazodtam és megértettem. 1 voltam...
2023. aug. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!