Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szegeden melyik kollégiumot...

Szegeden melyik kollégiumot ajánljátok fogorvosoknak?

Figyelt kérdés
Engem az SZTE FOKra vettek fel, de nem tudom melyik kollégium lenne a legideálisabb. Egyszer láttam egy kiírást, hogy pár kollégiumban több orvosi és fogorvosi tanuló is jár, szinte minden emeleten többen is vannak és olyankor segítségért is van kihez fordulni, csak sehogy sem találom azt az oldalt. Ti melyik kollégiumokat ajánljátok vagy melyikbe jártok?

2023. aug. 2. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Nem érdemes kollégiumba menni, sokkal értelmesebb ha az ember vesz magának saját lakást az egyetem közelében és onnan jár be. Sokkal többet ér a nyugalom és a béke, mint az hogy egybe zárva lakj több emberrel. Segítséget ugyanúgy tudsz kérni a szaktársaidtól egyetemi előadás után valamint bulizni is el tudsz menni, nem kell ahhoz koleszosnak lenni. Én például Lágymányoson vettem magamnak egy lakást sétatávolságra az ELTE épületétől.
2023. aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
És szerinted mindenki tud csak úgy venni egy lakást?!
2023. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Igen biztos 19 évesen vett önerőből egy lakást 😂 Max ha 1950ben tette akkor elhiszem😀
2023. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lakás sajnos nem igazán opció pénzügyileg, azért érdekelnének a kollégiumok, viszont ha valaki tud valamit akkor hallgatom 😅
2023. aug. 2. 20:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gratula a felvételidhez:)
2023. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%
1-nek igaza van. Ha nem is kertes házat, de egy lakást igazán vehetnétek a környéken. A kolesz szívás, kicsi és folyamatos a fejhangon üvöltés.
2023. aug. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
Apáthy vagy Jancsó
2023. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!