Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti lenézitek a fogorvosokat?...

Ti lenézitek a fogorvosokat? Vagy szerintetek a fogorvos az elég nagy "pozíció"?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömmel beszéltem, és ő úgy fogalmazott /mert fogorvos szeretnék lenni/, hogy ő azt hitte, hogy nagyobb pozícióra vágyok.

Szerintetek a fogorvos nem elég nagy pozíció, vagy ti hogyan gondolkodtok erről?



2018. márc. 30. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azzal van baja, hogy nem nagyon lesznek alárendeltjeid. 1 asszisztens és kész, nem 500 ember főnöke.

Vagy fél tőlük így utálja őket.


Szerintem teljesen rendben van ha valaki fogorvos szeretne lenni. Mindig szükség lesz rájuk és igen fontos munkát látnak el.

2018. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azokat a fogorvosokat nézem le erkölcsileg, akiknél nem lehet tudni előre, hogy mi mennyibe fog kerülni, akik nem adnak számlát.
2018. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
A fogorvos valóban nem nagy pozíció, de ez nem azt jelenti, hogy ez egy rossz vagy lenézendő szakma lenne.
2018. márc. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Nem hallottam még olyat, hogy bárki is lenézné a fogorvosokat. :D Max. a Másnaposok c. filmben, de ott is csak viccként.


Nyilván nem nézem le őket.

2018. ápr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!