Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit érdemes venni 1.éves...

Mit érdemes venni 1.éves egyetemistaként?

Figyelt kérdés
Gondolok itt füzetek stb ? :)

2023. aug. 3. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
99%

Nem mindegy a szak sem.


De egyébként általában rád bízzák.


Ajánlom a nagyalapú füzeteket, vagy helyette írhatsz külön lapokra is, úgy is szokták.



Ha számológép is kell, akkor legyen tudományos, de ne annyira okos, hogy instant tudj vele deriválni, integrálni, meg pl. függvényeket megjeleníteni, mert sok helyen ezekkel nem ülhetsz be Zh-t vagy vizsgát írni.

2023. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Oh igaz bocsánat :)

Kereskedelem és marketing szak

2023. aug. 3. 22:53
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Pár füzet, néhány vonalas, néhány négyzetrácsos. Nem kell túlzásba esni, nem kell betárazni belőlüj. Néhányat veszel, annyi elég lesz, de ha nem, akkor veszel utólag.
2023. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor amit az elsőnél írtam, az még mindig él.

Meg még olyan dolgok, amik logikusan gondolkodva eszedbe jutnak. Általában senkit sem érdekel, hogy mit, hova, mivel ...stb jegyzetelsz, csak ne zavard az órát, meg azért ne csak ülj mint a moziban.


Elég nagy szabadságod van ebből a szempontból.

2023. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2023. aug. 3. 23:20
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Füzet + toll
2023. aug. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is anno vásárolgattam füzeteket, végül mivel minden ppt meg segédanyag felcvolt téve e-learningbe, a 3 éves egyetem alatt semmit se jegyzeteltem szinte, csak a fontos tudnivalókat írtam fel, hogy mikor van zh. stb. Tulajdonképpen normális egyetem normális szakjain a fontosabb jegyzeteket elérni, és feltöltik. Esetleg matek feladatokra gondolom jó ha van füzet, én humán szakra jártam az is igaz.
2023. aug. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak jegyzetelni kell és gyorsan/jól gépelsz akkor laptop.

(én első félévben nagyon megszívtam, hogy nem volt, mert rondán írok)

2023. aug. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

PC/laptop


Sokan manapság csak mobilt használnak egész gyerekkoruk során. Egyetemre már mindenképp kell számítógép.

2023. aug. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#9 Mármint nem a suliba kell a pc/laptop, hanem otthonra mindenképp.
2023. aug. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!