Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha mégsem szeretnék arra az...

Ha mégsem szeretnék arra az önköltséges szakra menni ahova jelentkeztem és fel is vettek, akkor mi a teendőm?

Figyelt kérdés

Sajnos nem találtam erről sehol semmit.

Már kaptam neptun kódot, benne a számlával, információkkal stb.

E-mailt gondoltam írni az TO-nak, de hátha valaki tudja.



2023. aug. 7. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mész el beiratkozni.
2023. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Melyik önköltséges szakra és miért?
2023. aug. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Attól féltem van még más is, amit kell és még meg is büntetnek utólag vagy kifizettetik, mert nem szóltam időben stb...

2023. aug. 7. 10:08
 4/4 anonim ***** válasza:
15%

"Attól féltem van még más is, amit kell és még meg is büntetnek utólag vagy kifizettetik, mert nem szóltam időben stb..."


Az hogy te mitől félsz az az egyéni szociális problémád, viszont javaslom elsősorban a hivatalos TVSz elolvasását ahol szerepel minden információ, többek között az is hogy ha nem iratkozol be akkor semmilyen kötelezettséged nincs az egyetem felé. Így megspórolhattál volna teljesen alaptalan félelmet...

2023. aug. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!