Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez miért van? Pótfelvételi

Ez miért van? Pótfelvételi

Figyelt kérdés

Ha felvi.hu-ra belépek, kiválasztom a pótfelvételi eljárásnál a belépést, akkor a következőt írja ki: Mivel Ön a fenti időpontig (a belépéshez jelenleg használt felhasználónevével) csak regisztrált az e-felvételiben, de adatot nem rögzített, ezért erre a felületre nem léphet be!

Rögzítettem az adatokat és hitelesítettem is a jelentkezésemet, amiről emailt is kaptam. Ez most normális, vagy valami hiba lépett fel, vagy csak akkor tudok belépni, ha az adatokat feldolgozták?



2023. aug. 11. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, én be tudtam lépni. Biztos hogy a pótfelvételibe, és nem véletlenül az általános eljárásba próbáltál belépni?
2023. aug. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, de estére már nálam is helyreállt.
2023. aug. 11. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!