Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri 2 évet tanulni gyógysze...

Heaven2002 kérdése:

Megéri 2 évet tanulni gyógyszertári asszisztensnek?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdésem az lenne, hogy ha pl. felvesznek egy gyógyszertárba dolgozni, akkor mint gyógyszertári asszisztens kiadhatom a gyógyszereket vagy csak a szakasszisztens teheti meg? Ha az utóbbi, akkor nekem mi lenne a dolgom?


Másrészt a gyógyszertári asszisztensből hogyan lehetnék szakasszisztens? +1 évet kellene maradnom? Vagy valamilyen OKJ-s képzést eltudnék végezni és akkor szakasszisztens lenne belőlem?


Egyébként sok minden találtam már, és láttam, hogy indul gyógyszertári asszisztens OKJ-s képzés is, ami jóval kevesebb idő, viszont nem államilag finanszírozott. Felér egy OKJ-s képzés és technikum végzettséggel?



2023. aug. 16. 03:31
 1/4 A kérdező kommentje:

mindent*, egy technikumi*

Picit fáradt vagyok már, elnézést kérek a helyesírásomért! 😅

2023. aug. 16. 03:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem
2023. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cameroon ***** válasza:
Asszisztens elvileg nem adhat ki gyógyszert (gyógyszertárja válogatja) feladatai : áruátvétel,laborban magizás (kenőcs,kúpkészítés stb) ja meg polctörölgetés.kb 9 től 5 ig hétfőtől-péntekig elmegy az egész napod és örülhetsz ha szombaton nem kell menned ja és annyit keresel mint egy tesco pénztáros én már megbántam
2023. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!