Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az oktató nem tanított...

Ha az oktató nem tanított gyakorlatban parkolást és ezért buktam mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Elméletben a tananyagot kiküldte ahol le volz írva hogy kell parkolni meg fordulni stb. De ezt gyakorlatban nem csináltuk csak annyit h.pl akkor legyen egy Y, aztán nem ment, elkezdett üvölteni h hát nem tanulok semmit. Mondtam h csinaljuk mert elméletben tudom de kivitelezni nem.


3 evből kifutottam , előlről kell mindent kezdenem.


Vizsgán a papírt se adták oda egyébként. Igazolni nyílván nem tudom az említetteket mivel a kocsiban nincs felszerelt kamera, nálam sincs ugye. Az előző oktatóm meg ittasan vezetett, el is tiltották. Barmelyikkel kezdeni valamit?.



2023. aug. 16. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Valószínűleg nem a vizsgán szembesültél először azzal, hogy nem tanítottak meg parkolni. Ha az oktató nem is csinált volna semmit, mondhattad volna az iskolának, válthattál volna oktatót, akár iskolát is.

Ha a "mit lehet tenni" arra vonatkozik, hogy ezért bárki is fog egy peták kártérítést is fizetni, a válasz az, hogy nem.

2023. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Váltottam oktatót is és iskolát. Nyílván az utóbbinál oktatót már nem váltottam mivel volt egy hónapom a vizsgáig. Bár nem értem miért kell ezzel szivatni a másikat aki nagy nehezen össze kaparta a pénzt h legyen jogsija aztán jajj hopp mégsem. Mintha lottón nyertem volna a pénzt
2023. aug. 16. 13:23
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

Azt nem értem, minek mindenkinek jogsi! Nem kötelező, ne feledjük, az egy kiváltság... Nem alapjog!

Hányszor jelezted a mindenkori oktató felé, hogy életedben nem parkoltál még és nem tanították meg?

2023. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Képzeld el jeleztem! Könyörögtem már szinte sírva h menjünk ki a rutinpályára de nem! Azt a valaszt kaptam h az életben sem a rutin pályán fogok parkolni. Valahol megkell tanulni... Mert az életbe meh amikor bénázol akkor azért is ordibálnak meee feltartod a forgalmat.


Nem kell mindenkinek valóban,de ne ilyen faxság miatt ugorjon már egyeseknek a nem kicsi pénze...


Csak lábjegyzet nem az 5. Alkalommal buktam és nem kell mennem pávra! Egyszerűen így volt pénzem össze tenni, hogy betudtam volna fejezni de mégsem...

2023. aug. 16. 14:09
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért; tudom, hogy más terület, de a helyesírás legalább olyan fontos (lenne).

Jelezted írásban az iskola felé, hogy ez nem volt meg? Jelentetted a felettesnek, esetleg a GVH-nak, Fogyasztóvédelemnek (hisz itt ugyanolyan fogyasztó vagy, mintha 1kg kenyeret vennél)?

2023. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, szerintem az első korrekten leírta. Nem bántás én is csak ezt tudom mondani és semmi közöm nincs a pénzedhez.. Erre csak az a megoldás, hogy jelzed az iskolának és oktatót váltasz, pénzt már nem kapsz vissza biztosan. Sajnos ilyen az élet, nem mindig korrekt.
2023. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Anno én is úgy tanultam vezetni, hogy a vizsgára készülés helyett az oktató magánügyeit intéztük...a vizsga előtti nap mondtam neki, hogy nincs gond, de ha holnap megbukok és nem érzem jogosnak, akkor nagyon komolyan el fogunk beszélgetni (végül nulla hibaponttal átmentem, de elég normális is volt a vizsgabiztos, nem minden ismerősöm volt ilyen szerencsés). A lényeg, hogy érvényt kell szerezned magadnak, különben lehúznak. Ha lány vagy, akkor javaslom egy férfi családtag megjelenését és egy szigorú tekintettel egyidejűleg erős kézfogását az oktatóval, remélhetőleg érteni fogja a jeleket. Ha mégsem, akkor asztalborítás. :)
2023. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Jelenleg nem érdekel a helyesírasom latom a hibát de nem érdekel.

Sajnos nincs férfi családtagom , nő vagyok és női oktatónál voltam utóbb. Mindig annyit kaptam h ő kiküldte a tananyagot olvasgassam... Hát akkor gondolnám a parkolást is elég elmondanom akkor.. de mindegy megszoktam már h az én életemben minden szar még ami nem lehet az is, egész életemben vêgig kísér a nyomorúság semmi nem sikerült soha minek is csodálkozok ezen is.

2023. aug. 16. 15:14
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
Akkor itt messze nem a jogsi a gond, hanem már az alapok!
2023. aug. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Igen tudom majd elásom magam ne aggódj! Tervben van h felkötöm magam ne izgulj nem rontom a levegőt!

Érdekelne ha az én életemet élnéd mennyire baxna fel ha hulyének néznek itt is

2023. aug. 16. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!