Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az oktató nem tanított...

Ha az oktató nem tanított gyakorlatban parkolást és ezért buktam mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Elméletben a tananyagot kiküldte ahol le volz írva hogy kell parkolni meg fordulni stb. De ezt gyakorlatban nem csináltuk csak annyit h.pl akkor legyen egy Y, aztán nem ment, elkezdett üvölteni h hát nem tanulok semmit. Mondtam h csinaljuk mert elméletben tudom de kivitelezni nem.


3 evből kifutottam , előlről kell mindent kezdenem.


Vizsgán a papírt se adták oda egyébként. Igazolni nyílván nem tudom az említetteket mivel a kocsiban nincs felszerelt kamera, nálam sincs ugye. Az előző oktatóm meg ittasan vezetett, el is tiltották. Barmelyikkel kezdeni valamit?.



2023. aug. 16. 12:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
25%

Itt azzal van a probléma, hogy egy életképtelen szerencsétlen vagy. Nem utólag kell okosnak lenni mikor megbuktál, hanem mérlegelni időközben a lehetőségeket. Ha nem tűnt fel időközben hogy a vizsga időpontjára nem tudsz végrehajtani egy normális parkolást illetve a vizsga elvárásait nem tudod gyakorlati szinten kivitelezni akkor mégis mit vártál a gyenge elméddel hogy próba-szerencse alapon átmész?


Ha inkompetens oktatóhoz kerülsz aki képtelen megfelelő módon leoktatni az anyagot akkor addig váltogatsz amíg egy olyanhoz nem kerülsz aki megfelelő minőségben el tudja végezni a dolgát. A másik az hogy nem az oktatótól kell várni a csodát hanem meg kell tanulni vezetni, én például vettem egy autót a bátyám nevére és azzal gyakoroltam elhagyatott aszfaltos raktárépületeknél, ezáltal 1000x többet fejlődtem mint azzal hogy egy tanulatlan, diplomával nem rendelkező szerencsecsomag elmondja mellettem hogy most balra vagy jobbra forduljak az úton. Elsőre meglett a vizsgám pótórák nélkül, és ami fontosabb utána sem kellett hogy hónapokig kísérővel vezetgessek mint valami abnormális meg T betűt ragasszak a szélvédőmre, hanem olyan magabiztos sofőr lettem, hogy egy kamiont elkoordinálnék az Alpok lejtőin.

2023. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Sajnos én is befürödtem oktatókkal. A legtöbb proli és lehuzós. Sajnos a legtöbb direkt nem is úgy oktat hogy át menj elsőre. Aki nem hiszi majd megtapasztalja. Jól írja az egyik válaszoló ha nincs tekintélyed nagyon meg szpatnak. Sajnos hiába vagyok férfi, mert nekem sem volt tekintélyem, szóval nem féltek tőlem és így be szptam én is nagyon sajnos.
2023. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#10. Nyugodj meg, szerencsére nem történt semmi tragédia. Az élet sajnos folyamatos küzdelmek sora, de fog ez még sokkal jobban is menni, ne aggódj! Jogsid is lesz, ez pedig csak egy rossz emlék lesz. Pihend ki magad, aztán szard le a történteket! Kérj tanácsot a szüleidtől és az ismerőseidtől, mondd el nekik is, hogy mi a gond és próbáljatok közösen megoldást keresni. Azt semmiképp se gondold, hogy egy szerencsétlen vagy életképtelen vagy, ilyen és ehhez hasonló dolgok bárkivel, bármikor megtörténhetnek (történnek is naponta). A jogsi sokszor olyan téren is speciális téma, hogy egyes helyeken (pl. a fővárosban) még a közelmúltban is a zsebbe fizetős rendszert hallottam nagyon, NAGYON sokszor felbukkanni, el tudom képzelni, hogy ennek estél áldozatául te is. Sajnos olykor nincs más megoldás, mint fizetni az oktatónak vagy a vizsgabiztosnak, aztán magad mögött hagyni az egészet és magadtól megtanulni vezetni... különben nem engednek át a vizsgán. Rengeteg emberrel ez történik.


#11. Hagyd ezt a patkány stílust légyszi, ez nem segítség.

2023. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13: azért ha nem tud parkolni, akkor ne kapjon már jogsit még akkor se ha fizet.
2023. aug. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14. Egyetértek, de a rendszerszintű problémákat ne rajtam kérd számon!
2023. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!