Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ciki otthonról bejárni Pestre...

Ciki otthonról bejárni Pestre egyetemre második évben is?

Figyelt kérdés

Másodéves Eltés egyetemista srác vagyok, összeadva vonat + BKK akkor kb 1 óra 20 perc alatt fent vagyok a campusomon. Első évemben végig bejártam, kibírható, de azért naponta eléggé fárasztó.


Nem lakom messze annyira, viszont most már nagyon szeretnék fent lakni Pesten, a bejárás nem is érdekel, leginkább az elszakadás otthonról. Viszont őszintén nem látok rá esélyt, már minden magánkoli betelt, albérletet meg egyszerűen nem találok amibe nem pusztulok bele anyagilag, ELTE-s koliba természetesen nem vettek fel, nem tudok társulni se senkivel...


Már eléggé cikinek érzem, hogy még mindig itthon lakom, le szeretnék már szakadni, így nagyon nem is tudok bulikba járni vagy szocializálódni, mert órák után vonatozok haza. Még sosem volt kapcsolatom, de annyira gáznak érezném egy csajnak azt mondani, hogy még mindig anyámékkal lakom és onnan járok be.



2023. aug. 16. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a vonat út 1 óra 24 perc, ha nem késik a vonatom. Utána még ugye a BKK. Bulizok és 3 éve van egy barátnőm aki 2-3 hetente lejön pénteken és innen megy hétfőn egyetemre (velem együtt).


Cikinek nem ciki. Az sem baj, hogy le akarsz válni otthonról. De ezt minden képpen okosan kell meglépned. Mi pl. gyűjtöttunk, tavasszal megyünk albérletbe.

2023. aug. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

"Még sosem volt kapcsolatom, de annyira gáznak érezném egy csajnak azt mondani, hogy még mindig anyámékkal lakom és onnan járok be."


Nyugi ilyen mentalitással nem is lesz, szerintem sokkal gázabb hogy ezt "cikinek" gondolod, mint maga a tény hogy az anyáddal laksz.

2023. aug. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

"Már eléggé cikinek érzem, hogy még mindig itthon lakom"

Itthon ez normális dolog, Amerikában már ciki lenne.

2023. aug. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Tudsz menni szakkolikba.
2023. aug. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem egyetem végéig tök normális odahaza lakni, mi a fenének mennél koliba, otthon csak kényelmesebb.
2023. aug. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!