Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Távoktatásról van lehetőség...

Távoktatásról van lehetőség átkerülni nappalira?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kérdésem az lenne, hogy egyéb okok miatt csak távoktatásos formában tudtam elkezdeni az egyetemet, viszont amint lehet szeretnék majd nappali tagozatra váltani. Van erre lehetőség?

2023. aug. 17. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Van
2023. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Őszintén: én nem tudom, hogy vársz úgy segítséget, hogy nem írod hova jársz, melyik egyetemre, melyik karra, milyen szakra, így, infó hiányában elég nehéz segíteni.


Én azt javaslom, hogy menj be a Karod Tanulmányi Osztályára és ott kérdezz rá. Már csak azért is, mert ha van ilyen lehetőség, akkor biztos, hogy valamilyen formanyomtatványt ki kell tölteni ehhez, azt pedig ők adnak.

2023. aug. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
SZTE-GTK és ezen belül is a gazdmenről lenne szó. Elméletben egy lezárt félév, valamint 30 kredit szükséges a tagozatváltáshoz, vagyis én ezt hallottam. Gyakorlatilag viszont nem tudom hogy így működik-e.
2023. aug. 27. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!