Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A jelenlegi vizsgákon (egyetem...

A jelenlegi vizsgákon (egyetem) lesz lehetőség puskázni?

Figyelt kérdés

Nyilván nem ez a célom, mielőtt valaki letámadna, de egy olyan tantárgyról van szó, amiből képtelenség mindent megjegyezni.


Szerintetek belefog férni, hogy néha-néha belekukkancsak az anyagba?


Egyébként Coospace rendszeren, írásban fog a vizsga történni.



2020. máj. 7. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg üveg vízen meg tollon kívül nem vihetsz be semmit. De biztos van aki megoldja.
2020. máj. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a coospace felületen most azt is elértek hogy figyelje hogy megnyitsz e új oldalt vagy nem, illetve a ctrl+c ctrl+v másolás beillesztést kijelzi.

Belenézni bele tudsz biztos de ne hagyatkozz csak erre nekünk viszonylag nagyon rövid időt hagynak a feladatokra szoval tudni kell hogy hol van meg mit keresel.

2020. máj. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hova nem vihet be semmit? A szobájába? :D


Egyébként meg lehet oldani, ha olyan jellegű.

2020. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dupla monitor, vagy osztott monitor, haver tolja az infót. Egymás mellett legyen a kettő, így fel sem tűnik, ha nézed. vagy olyan hegyre kell elhelyezni a táblagépet, monitor, ahol rálátsz és haver pörgeti az adatokat.
2020. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%

"A jelenlegi vizsgákon (egyetem) "

Ebből nem derült ki, hogy hol mivel a terembem is lehet a programmal tolni.

2020. máj. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
másik gép és akkor full független vagy virtual machine
2020. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!