Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok kérlek segíteni...

Tudnátok kérlek segíteni tanulmányi támogatáshoz a motivációs levél megfogalmazásában?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gyógyszerészeti egyetemre nyertem felvételt, és egy gyógyszertár által támogatott tanulmányi ösztöndíj-pályázatra kellene motivációs levelet írnom. Nagyon szeretném,hogy sikerüljön, de nem tudom, hogyan írhatnám meg. A fogalmazásban tudnátok segíteni?

Hálásan köszönöm!



2023. aug. 18. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Megírhatod nagyon jól és őszintén - de a nagy büdös valóság az, hogy a támogatást a gyógyszertár igazgatójának a kedves rokona vagy ismerőse fogja megkapni - ezért írták ki ezt a dolgot - nem azért, hogy idegenekre költse a pénzét egy profitéhes gazdasági formáció!

:-/

2023. aug. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A mot levél egy hunbuk. Kb leírhatod benne a paprikás krumpli receptjét.

Mondják, minden helyre külök mot levél kell, de nekem csak 1 van, amiben azt taglalom, hogy lényegében írni akármit lehet, megismerni a személyes motivációt, hotelesen úgyis csak személyesen lehet, X idő eltelte utána, ha megismerted a másik felet.

2023. aug. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. aug. 20. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!