Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Eleve jól fizető állással...

Eleve jól fizető állással miért oktatnak sokan egyetemeken?

Figyelt kérdés
ráadásul úgy, hogy késő délutántól estig, miközben a gyerek+ férj/feleség vár otthon (beteg gyerek is némelyik családban).Tipikusan ezek azok az oktatók, akik nem engednek el hamarabb. Elvannak, mint hal a vízben. Jó lassan magyaráznak, hosszú szüneteket tartanak, kollégákkal kávézgatnak előadás előtt, hogy még véletlenül se időben kezdjünk...

2023. aug. 19. 12:54
 1/8 A kérdező kommentje:
A beteg gyerek+férj őket várja otthon (ez kimaradt)
2023. aug. 19. 12:54
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Ha külső oktatókra gondolsz, akkor nem tudom, de ezek semmit nem tudnak, nem tanarok csak eloadasuk van , valamiről beszélnek de azt sem tudják miről
2023. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem mindenki szeret hazamenni a családjához. Van akinek a munka a menekülés a családból.
2023. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Azért egyetemen is lehet jól keresni.
2023. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk mivel szeretnek oktatni?
2023. aug. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Én személy szerint ezt akkor csinálnám ha nem akarok hazamenni
2023. aug. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pl. a doktoranduszoknak muszáj tanítaniuk.
2023. aug. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a beteg gyerekes kávézós dologgal felteszem, eléggé egy konkrét oktatóra gondolsz... Hogy ő miért csinálja, nem tudom, magamról tudok nyilatkozni.

Én gyerekkoromtól kezdve tanár akartam lenni, de abból nem tudnék fenntartani olyan életszínvonalat, mint most. Ezért van egy főállásom, amiből megélek, és mellette tanítok, amit meg ezerszer jobban imádok csinálni. És igen, késő délután, estefelé vannak az óráim, mivel előtte dolgozok. Nekem is van családom, de ezt a heti két délutánt "elnézik" nekem, mert tudják, hogy fontos nekem, szeretem csinálni, és boldoggá tesz, és még mindig jobb, mintha azért nem lennék otthon, mert a kocsmapultot támasztom minden este.

2023. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!