Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fizetős képzésnél mennyi idő...

Fizetős képzésnél mennyi idő alatt fogadják el a szerződést?

Figyelt kérdés
Átraktak fizetősre, így kell külön szerződést kötni, amit a dékán aláír, plusz én, aztán be kell vinni a központi iroda ügyfélszolgálatára. A dékán csak pénteken tart fogadóórát, így csak a pénteki napon tudok intézkedni az ügyben. Jövő csütörtökön kezdődik a tárgyfelvétel, nem szívesen maradnék le a jobb helyekről emiatt. Addigra átfut vajon már a szerződés?
2023. aug. 21. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem lehet megmondani, eléggé el tud húzódni így az év elején az adminisztráció mert le vannak terhelve az ügyintézők illetve ahol eddig tanultam pénteken 14 felé zárnak is már. Úgyhogy van kb 3-4 munkanapjuk feldolgozni tárgyfelvétel előtt, hát necces de nyilván az esély megvan rá. Sajnos jósgömb nélkül ezt nem lehet megmondani, nincs ilyen szabály hogy a tárgyfelvétel előttre meg kell lenniük vele szóval tényleg attól függ mennyi egyéb dolguk van még éppen.
2023. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közben írtam a dékánnak. Most csütörtökön is van fogadóórája.
2023. aug. 21. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!