Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetemen könnyen...

Debreceni Egyetemen könnyen elvégezhető,esetleg nem bejárós szabválokat tudnátok írni?

Figyelt kérdés
iparjogvédelmet csináltam előző félévben. sajna elég idióta órarendünk lesz várhatóan ,így nem hiszem, hogy nap közbeni időpont belefér,inkább esti,de legfőképpen online tárgyak érdekelnének. köszi!

2023. aug. 22. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olasz Maffia története?
2023. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
+1 az Olasz maffiára, mindenki dicséri.
2023. aug. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! jöhetnek még, ha valakinek van tapasztalata, ötlete. :)
2023. aug. 23. 23:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dr Heller Zsolt zsidos targyai is jok. Hamar betelnek a helyek... igaz, korbeadja a katalogust es nem online van, de este szokott lenni es erdekesek az eloadasok, en viszont csak az eloadasok felere vagy annyira se tudtam bejarni es megkaptam az 5ost, amit esszere ad.
2023. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Európa és távolkeletről tudtok valamit mondani?
2023. szept. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!