Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz pont ilyen...

Szerintetek rossz pont ilyen esetben írni?

Figyelt kérdés
Tudom, még messze van az egyetem, de nyugodtabb lennék, ha tudnám ilyen esetben mi a teendő. Szóval, a 2. évemet kezdem majd szeptembertől matek-töri tanárin, amivel semmi gondom nincs, minden jól ment, szerencsére. Viszont kövi félévben több tárgyam lesz, mintaterv szerint, így biztosan lesznek gyakorlatok, szemináriumok, amik ütközni fognak. Ilyen esetben nagy pofátlanság írni a tárgyfelelősnek egy udvarias emailt, hogy nincs-e lehetőség létszám limitemelésre? Vagy ilyenkor érdemesebb a békesség kedvéért akár csúsztatni a tárgyakat?
2023. aug. 2. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lehet írni az oktatóknak, hogyha ilyen probléma felmerül.
2023. aug. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az ütközés esete akkor állna fent, nyilván, ha valamelyik helyre nem jutnék be. Természetesen.
2023. aug. 2. 19:56
 3/3 A kérdező kommentje:
Szuper. Közben én is hallottam, hogy volt olyan is, aki nem is indokolt semmit, burkoltan a jobb helyre akart kerülni. :D
2023. aug. 2. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!