Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy zajlik a javító érettségi...

Hogy zajlik a javító érettségi vizsga 2024-ben, ha nem rendelkezem érettségi bizonyítvánnyal?

Figyelt kérdés

Törzslapkivonattal rendelkezem arról, hogy 3 tárgyból sikeres érettségi vizsgát tettem, viszont 2-ből nem.

Sajnos nem fogok tudni az őszi időszakra kellően felkészülni, így tavasszal tenném le őket, viszont azt hallottam hogy mivel változnak 2024-re az érettségi vizsgakövetelmények, így újra kellene tegyem az összes tárgyból az érettségi vizsgát, ami változik, akkor is ha van sikeres vizsgám korábbi évből... Érettségi bizonyítványom nincsen, csak a törzslapkivonat, de levizsgáztam már a kettő tárgyon kívül amiből kellett.


Ebben az esetben ez tényleg így van? Elég szívatósnak hangzik, próbálom nyugtatni magamat hogy csak nem képesek ezt megtenni így.



#javítás #érettségi #2024 követelmények
2023. aug. 25. 01:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell letenned, ami már sikerült, de a többi nagyon megváltozhat! Tárgya válogatja. Inkább fuss neki az őszinek, jót mondok! Már lehet jelentkezni, szept. 5-ig. Ami sikerült, az örökké érvényes.
2023. aug. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, két tárgyból simán fel lehet készülni addig.
2023. aug. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ment a zöld kéz! Igen, csakugyan, bár nekem 0 önbizalmam van sajnos.

Meglátjuk mi lesz belőle, de ezek alapján akkor, ha tavasszal mennék se kell féltsem a már letett vizsgáimat. :) ez mindenképp megnyugtató.

2023. aug. 25. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!