Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akadályt képezhet az, hogy a...

Akadályt képezhet az, hogy a dékáni méltányossági kérelmemre a mai napig nem kaptam hivatalos határozatot, ha jovo februarban felvetelizek ugyanoda?

Figyelt kérdés

Juniusban adtam be a kervenyt. Nem hivatalosan ertesitettek amugy, hogy elutasitottak a kerelmem es hatarozat kesobb lesz. Ez volt augusztus 9- en.


Mert pl. augusztus 20-an atjelentkeztem volna levelezo tagozatra, de irtak a dekani hivatalbol, hogy nem lehetseges, mert nappali tagozaton elbocsatas alatt allok. Akkor ezek szerint meg most is fuggo helyzetben vagyok, mert azota nem tortent semmi. Mi van, ha egyaltalan nem kapok hatarozatot?

Akkor nem vesznek fel jovore ugyanoda, mert meg akkor is elbocsatas alatt allok majd?



2020. szept. 15. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg a neptunban a státuszod, mert nyilván nincs aktív jogviszonyod.
2020. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy miért rúgtak ki?
2020. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!