Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valamiből fakton vagyok,...

Ha valamiből fakton vagyok, be kell járnom a sima órákra?

Figyelt kérdés
Felvettem faktnak a törit, ismerősöm a matekot, neki nem kell bemennie a sima matek órákra. Vagy ezt iskolák válogatják?

2023. szept. 1. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk mindenre be kellett járni, és nem is hallottam olyanról, hogy valaki csak faktra járt volna be, hiszen az csak kiegészítés
2023. szept. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk anno egy időben voltak a rendes órákkal meg máskor +2, ami a fakt miatt hozzájövő óraszám.

Magyaron úgy voltak a csoportok az évfolyamon(én magyaron voltam, de a többi tárgy szintén), hogy osztályokként külön voltunk, akik meg faktot vettek fel, azok osztálytól függetlenül együtt. Ez órarendben úgy nézett ki, hogy az összes osztálynak mondjuk hétfő első két óra magyar, csak más-más tanárral, aki nem faktos, az megy az osztályával, aki meg faktos, az megy a vegyes csoportba. És ez az összes órán, nem csak az óraszámon felül kettőn.


De kolis szobatársamnak, más gimiben úgy volt, hogy a faktosok minden órán egybe voltak a nem faktosokkal, és amit felvettek, annak a plusz két órájára volt egy időpont.


Ez sulinként változó

2023. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Igen.
2023. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sulinként és tárgyanként változó.

Nálunk a biosz pl teljesen külön volt, heti 5 faktos óra és így az alapra már nem kellett bejárnunk. A magyar faktosok viszont velünk voltak alap órán, csak nekik még pluszban volt 2 faktos órájuk is.

2023. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!<3
2023. szept. 1. 18:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Nalunk pl volt olyan, hogy aki letette az erettsegit elotehozottan angolbol, annak nem volt muszaj bejarni sima angolra. Viszontra a faktra igen.
2023. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!