Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnék-e egy-egy éjszakákra...

Tudnék-e egy-egy éjszakákra valamilyen kis egyágyas szobát bérelni vagy van-e valami egyéb megoldás számomra?

Figyelt kérdés
Idén kezdtem a Debreceni Egyetemet, sajnos nem vettek fel koliba, albit meg nem tudok fizetni, ezért Nyiregyházáról leszek bejáros. Különösebb gondom nincs vele, egyedül az, hogy így sose tudnék elmenni szórakozni, bulizni, kiesnének ezek a szociális programok, élmények az egyetemi éveim alatt, mert este már nem jár a vonat és a busz, nem tudnék mivel hazaérni. Mit tehetnék, van-e valami megoldás?

2023. szept. 1. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bulibol reggel jon haza az ember.


Egyebkent airbnb.com lehet egy nspra szallast berelni. Keress ra ott is sok lesz Debrecenben.

2023. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
AirBnB, de különösen olcsó nem lesz.
2023. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ó, sajnálom, nagyon fárasztó lesz ez a bejárás☹️
2023. szept. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer-egyszer ottaludhatsz a befogadó szaktársaknál. Én is fogadtam már be így embereket, engem is fogadtak már be. Illetve mentem már haza buliból első vonattal.
2023. szept. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, mentek a zöldek :)

1. igazad van, de példát mondok akkor gyorsan, két hét múlva is lenne majd szerda este youday, csütörtökön meg 12-től óra. Akkor már a hazautazás lenne egy másfél óra, majd megint vissza Debrecenbe szintén annyi, nem nagyon maradna idő pihenni. Ezért gondoltam, hogy jobb lenne akkor bentmaradni.

2023. szept. 1. 19:25
 6/7 Metionin ***** válasza:
Amikor én voltam egyetemista, a kolinkban volt pár vendégszoba ilyen célra ahová potom összegért külsős is jöhetett aludni. Az a koli már bezárt de nézz utána, hogy a meglévők közül melyikben van ilyen.
2023. szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez pl. nagyon jól hangzik, köszönöm! Sajnos online nem találtam semmit, majd személyesen is megpróbálom.
2023. szept. 1. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!