Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptunban lehet egy tárgyhoz...

Neptunban lehet egy tárgyhoz több kurzust felvenni?

Figyelt kérdés

Van mondjuk egy tárgyam (előadás és gyakorlat egyben), amihez van egy csomó kurzus: 1 előadás, és egy csomó gyakorlat. Ugye az előadást meg egy gyakorlatot felveszek, de lehet több gyakorlatot is felvenni?

Nyilván nem több órát akarok, csak hogy a rangsorolásnál biztosabb legyen a bejutás.

ELTE-s vagyok.



2023. szept. 1. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem csak egyet tudsz bejelölni.
2023. szept. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, csak mert szeretnék egy másik gyakorlatra átmenni, de ott nagyon sokan vannak, és ahol most vagyok, ott valamivel jobb helyen állok, azt nem szeretném feladni.
2023. szept. 1. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

"Ha jól emlékszem csak egyet tudsz bejelölni"


Mi az hogy jól emlékszel? Ennek semmi valóságalapja nincs, ráadásul azóta változhatott az egyetemen érvényben lévő belső szabályozás úgyhogy megkérlek rá hogy ilyen semmitmondó hozzászólás helyett elsősorban tájékozódj az aktuális helyzetről!


A kérdésre reflektálva:

A kérdésére vonatkozóan az ELTE Kari Tanulmányi és Vizsgaszabályzatára (továbbiakban: KTVSz) hivatkozva válaszolok. A KTVSz 45. § (2) bekezdése egyértelműen kimondja, hogy "Egy adott kurzushoz a hallgató kizárólag egy gyakorlati foglalkozást vehet fel az adott félév során."


Mint jogi képviselő, hangsúlyozom, hogy a KTVSz előírásainak a megsértése következményekkel járhat, ideértve a felvett tárgyak érvénytelenítését vagy a rangsorolásban való részvétel elvesztését is. Ajánlott tehát, hogy a kérdéses szabályzatokat és rendelkezéseket pontosan és alaposan olvassa el és kövesse azok előírásait.

2023. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Onnan, hogy a neptunban csak egyet engedett bejelölni egyszerre és utána engedett a mentésre. De nem akartam biztosan mondani, ha a kérdező rámegy és kipróbálja láthatja, hogy sikerül-e neki vagy sem. Én már lediplomáztam, úgyhogy ebben a pillanatban nem tudom leellenőrizni.


Ezt a választ nyugodtan be lehetett volna írni az én hozzászólásomra adott beszólás nélkül is.

2023. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%

hogy lehetne többet felvenni? mindegyik gyakorlaton ugyanazt oktatják... Hibát fog dobni a neptun de ha nem lennél ilyen életképtelen akkor a kérdés feltevése előtt megpróbálsz megbizonyosdni magadtól róla de látom ennyi önállóság sem szorult beléd. Gondolom valami bölcsészkarra jársz vagy jogi képzésre ott vannak ilyen töketlenek akik elé ha leteszel egy konzerv halat de nem mondod el hogy kell kinyitni inkább éhenhalnak mint hogy meghúznák a rajta lévő kallantyút.


-Dr. Beles (professor emeritus)

2023. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Kussoljál már, te nagy professzor
2023. szept. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

"Mint jogi képviselő, hangsúlyozom, "


Előbb még programozó voltál home ofdiceból, multkor mikrobiológus. Én már csak sajnállak, hogy egész nap itt nézed, hogy mikor írnak ki valamit, amire fél órán belül trollkodhatsz, és képes vagy minden idődet erre szánni, még szabályzatokat is keresgetsz totál feleslegesen ahelyett, hogy csajoznál, élményeket szereznél, dolgoznál, értelmes dolgot csinálnál.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanul..


Tessék itt is te vagy a 4-es válaszoló, az 5ös válaszomban megírtam, hogy te vagy az a troll, aki mindenre fél órán belül trollkodik valamit. Már ézareveszi mindenki, díszbohóccá kezd válni ez már. 🤡

2023. szept. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!