Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Már teljesen kikészülök.. Mit...

Már teljesen kikészülök.. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

10.-es gimis vagyok.

Nem szoktam konkrét adatokat írni, mondani, de most így muszáj lesz.

A szünetben (júliusban) Pásztóról elköltöztünk Mátrakeresztesre, és én Salgótarjánba járok iskolába.

Eddig minden reggel 5.40-kor keltem, a buszom pedig 6.33-kor indult Tarjánba, és bő 1 órát kellett utaznom, délután ugyanígy volt, akkor is 1 óra volt az utazás.


Most pedig, így hogy messzebbről kell majd járnom, (anyám nem akar beíratni kollégiumba, de most nem részletezem, hogy miért) minden nap +20 percet kell majd utaznom, ami így néz ki:

Reggel fél 6-kor kelek, hogy elkészüljek és elérjem a 6.20-as buszt, ami innen indul Mátrakeresztesről, de ezzel mindig el fogom érni a tarjáni buszt, mert kiszámoltuk, hogy kb. mikorra ér a buszmegállóhoz.

Délután szintén 1 óra le Salgótarjánból, aztán még +20 perc ide Mátrakeresztesre.


Én ezen egyáltalán nem problémázom ezen, mivel én mindig pozitívan állok hozzá a dolgokhoz, úgy vagyok vele, hogy majd megoldom, stb.


Na de anyám..

Förtelem.

Egész nyáron folyamatosan megfélemlített az egész dologról, hogy jaj, mi lesz, hogy lesz, jaj korán kell kelnem, jaj későn érek haza, aztán nem fogok tudni tanulni, majd jön a panaszkodás meg a hiszti, (igen, így mondta) hogy én fáradt vagyok, nem akarok tanulni, majd jól lemorzsolódok.

Már borzasztóan elegem van belőle, hogy nem kedves meg szép szavakkal próbál biztatni, hogy nyugi, minden rendben lesz, neeem.

Ő inkább azon van, hogy minél jobban belémsujkolja a félelmet meg a stresszet, mert Pásztóra hamarabb értem haza...

Aha persze, 15-20 perccel hamarabb, ami számomra SEMMI.


Ráadásul ma megkaptuk az órarendet, és egyetlen egy 8 órám lesz a héten, a többi napokon 7 meg 6.


2023. szept. 1. 15:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy hosszú lett, de nem tudtam rövidebben fogalmazni.
2023. szept. 1. 15:37
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Mi a kérdés?
2023. szept. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az, hogy valóban olyan nehéz és fárasztó-e ez a hosszabb utazás, vagy simán megoldható?


Amúgy leszögezem, hogy 2 felnőtt ismerősöm szintén abba a gimibe járt, amelyikbe én, és ugyanennyit utaztak, mégis elvégezték.

2023. szept. 1. 16:02
 4/7 anonim ***** válasza:
8%

"Az, hogy valóban olyan nehéz és fárasztó-e ez a hosszabb utazás, vagy simán megoldható?"


Nekem nem az, mert én egy sziklaszilárd, kemény, sportos, magas és intelligens Úriember vagyok, engem napi 5 óra utazás sem viselne meg, de nyilván egyszerűbb home officeból dolgozni (ahogy jelenleg is csinálom)

2023. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
15:37kor tették fel a kérdést és Befektetőcsávó már 15:50-kor itt volt trollkodni. A nap minden órájában fél órán belül válaszol minden egyes közoktatás kérdésre valami trollkodást szóval ezt figyelembevéve képtelenség, hogy érdemi munkát végezzen valaki, aki azt nézi mikor írnak ki valamit, amire trollkodhat és azonnal kérődzik is valamit
2023. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: 😂👏
2023. szept. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezek hozzászokni a humorához, legalább van min röhögni. A kérdésre válaszolva napi kétszer 80 perc utazás szerintem elég sok. Fele ennyi lenne a normális. Sok időt vesztesz így, kár, hogy nincs más megoldás.
2023. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!